Strona główna O nas Cennik Regulamin Dopłata Reklamacje Kontakt

Reklamacje

"Centrum Szybkich Przesyłek 24" jest platformą służącą wyłącznie do zamówienia usługi kurierskiej. Dzięki nam można łatwo i szybko zamówić kuriera, ale dużo taniej, niż gdziekolwiek.
Zgodnie z umowami, jakie podsiadamy z przewoźnikami, zaraz po przekazaniu przez nas zlecenia drogą elektroniczną w 100% za to zlecenie odpowiada przewoźnik. Z tego powodu CSP24.PL nie przyjmuje i nie rozpatruje reklamacji dotyczących transportu, ponieważ nie zajmuje się fizycznie tym transportem. Tym samym nie przyjmujemy skarg i wniosków w sprawie transportu lub uszkodzeń towaru. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone zgodnie z wykupioną opcją ubezpieczenia i wszelkie reklamacje należy kierować zgodnie z prawem bezpośrednio do przewoźników realizujących transport. Nadawca lub odbiorca składa reklamację samodzielnie po kontakcie z przewoźnikiem, który realizował zlecenie.

Serwis zamówień kuriera CSP24.PL nie ponosi odpowiedzialności za transportowane przesyłki.

Kontakt z firmą K-Ex, realizującą zlecenia krajowe: TUTAJ
Kontakt z firmą DPD, realizującą zlecenia zagraniczne: TUTAJ

Uwaga, jeżeli usługa nie została zrealizowana z winy przewoźnika, zwrócimy Państwu 100% wpłaconej kwoty. Wystarczy w tym celu podać nam drogą mailową numer listu przewozowego oraz informację o przyczynie nieodebrania przesyłki. Czas wyjaśnienia sprawy do 24 godzin w dni robocze od momentu zgłoszenia.
Jeżeli po złożeniu zlecenia kurier nie zastanie nadawcy pod wskazanym adresem, zgodnie z regulaminem, transport będzie uznany za wykonany.
 

Zobacz też naszą POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

 

Logowanie / rejestracja

    lub    Zarejestruj się!
Zlokalizuj przesyk

Ważne informacje / Aktualności

UWAGA!
Informujemy, że firma Geis dokonuje weryfikacji wagi, wymiarów oraz standardu każdej przesyłki. Wprowadzono karę umowną za podanie nieprawidłowych danych do zlecenia i wynosi ona 80 zł netto. 
Prosimy dokładnie sprawdzać swoje przesyłki i wprowadzać w zleceniach prawidłowe dane.
------------------------------------------------------
Szanowni Klienci,
Informujemy, że większość przewoźników wprowadziło opłaty za ręczne wypisanie listu przewozowego przez kuriera.
Prosimy o prawidłowe podawanie adresów mail i drukowanie etykiet oraz naklejanie ich na paczki.
Za każde wypisanie listu ręcznie będą doliczane opłaty w wysokości 15 zł brutto.

------------------------------------------------------

Szanowni Klienci,
Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem przewoźników wszystkie paczki muszą być opakowane w kartony.
Prosimy o stosowanie się do powyższego, aby uniknąć ponoszenia dodatkowych kosztów przepakowywania Panstwa towaru.
Dziękujemy!
Zaespół CSP24.PL

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

 

Uwaga,
Nie ma potrzeby anulowania zleceń, które nie zostały opłacone.
Zlecenie wpada do systemu dopiero po potwierdzeniu płatności.

 

Tania paczka Szybka paczka Najtańsze przesyłki kurierskie
Centrum Szybkich Przesyłek oferuje najtańsze przesyłki kurierskie na terenie całego kraju. Tania paczka jest możliwa dzięki wybraniu najtańszej oferty spośród wielu firm z branży usług logistycznych współpracujących z CSP24.PL. W pięciu prostych krokach możesz za pomocą naszej platformy wysłać szybką paczkę, nawet o niestandardowych wymiarach. Wystarczy wypełnić formularz i wpisać informacje o paczce, zapłacić online, a następnie wydrukować etykietę i umieścić ją na przesyłce. Nasza platforma posiada również możliwość monitoringu przesyłki . Już w niewielkim odstępie czasu, po nadaniu paczki, możesz ją dokładnie zlokalizować. Usługi CSP24 zostały już docenione przez wielu klientów, nie tylko dzięki konkurencyjnym cenom, ale również dzięki fachowej i szybkiej obsłudze i monitoringowi przesyłek.