Strona główna O nas Cennik Regulamin Dopłata Reklamacje Kontakt

O firmie

Centrum Szybkich Przesyłek 24 to platforma przeznaczona do szybkiego i wygodnego zamawiania usług kurierskich. Z jej pomocą można przesłać prawie każdego rodzaju paczkę w znacznie bardziej atrakcyjnych cenach.

Jesteśmy firmą brokerską, czyli zajmujemy się pośrednictwem w świadczeniu usług kurierskich. Podejmujemy od naszych Klientów paczki i przekazujemy je następnie wybranej firmie kurierskiej, która dostarcza je we wskazane miejsce w Polsce.

Platforma CSP24.pl ma wieloletnie doświadczenie w branży kurierskiej, dlatego zapewniamy kompleksową i fachową obsługę. Współpracujemy z wieloma kurierami z Polski, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować na nasze usługi tak bardzo zachęcające opłaty – niższe niż w przypadku bezpośredniego ich zamawiania w firmach kurierskich. Wyróżnia nas rzetelność, terminowość, miła obsługa, zorientowanie na Klienta – realizacja z nami usług przewozowych, zarówno jednostkowych, jak i stałych to gwarancja całkowitego zadowolenia.

Z naszych usług skorzystało już tysiące klientów i ich liczba stale się powiększa. Jesteśmy doceniani nie tylko za bardzo konkurencyjne ceny, ale dodatkowo także za fachową obsługę oraz stały monitoring zleceń, dzięki czemu w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy w stanie szybko dać na nie odpowiedź. Już w 15 minut po zleceniu przesyłki informacja trafia do docelowej firmy kurierskiej za naszym pośrednictwem i usługa może być rozpoczęta. Jednocześnie stale monitorujemy paczkę – posiadamy rozbudowaną sieć konsultantów działających na terenie całego kraju, którzy od momentu złożenia zamówienia, przez odbiór przesyłki przez kuriera, a skończywszy na doręczeniu jej do adresata sprawdzają jej drogę. Nasz konsultant może również przesłać elektroniczną historię dokumentującą drogę doręczenia przesyłki po przekazaniu nam odpowiadającego jej numeru listu przewozowego. Monitoring przesyłki można sprawdzić też na stronie CSP24.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom obsługę kompleksową oraz fachową. Zamówienie kuriera za pośrednictwem CSP24 jest wyjątkowo łatwe. Opracowaliśmy platformę, dzięki której można zlecić usługi kurierskie bez wychodzenia z domu – wszystko odbywa się w pięciu łatwych krokach. Należy przede wszystkim wypełnić formularz, podając w nim wagę i wymiary przesyłki, a także inne informacje, następnie należy zapłacić online (cennik) za wybrane usługi i wydrukować oraz umieścić etykietę na paczce. W wyznaczonym terminie – najczęściej następnego dnia – firma kurierska odbierze paczkę. Umożliwiamy również skorzystanie z różnych dodatkowych usług – pobrania, dostawy express, awizacji, potwierdzeń dostarczenia przez e-mail, SMS, dostawy w sobotę i wieczorami.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług i zachęcamy do współpracy z nami,
Zespół Centrum Szybkich Przesyłek 24.

Zobacz też naszą POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

 

Logowanie / rejestracja

    lub    Zarejestruj się!
Zlokalizuj przesyk

Ważne informacje / Aktualności

UWAGA!
Informujemy, że firma Geis dokonuje weryfikacji wagi, wymiarów oraz standardu każdej przesyłki. Wprowadzono karę umowną za podanie nieprawidłowych danych do zlecenia i wynosi ona 80 zł netto. 
Prosimy dokładnie sprawdzać swoje przesyłki i wprowadzać w zleceniach prawidłowe dane.
------------------------------------------------------
Szanowni Klienci,
Informujemy, że większość przewoźników wprowadziło opłaty za ręczne wypisanie listu przewozowego przez kuriera.
Prosimy o prawidłowe podawanie adresów mail i drukowanie etykiet oraz naklejanie ich na paczki.
Za każde wypisanie listu ręcznie będą doliczane opłaty w wysokości 15 zł brutto.

------------------------------------------------------

Szanowni Klienci,
Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem przewoźników wszystkie paczki muszą być opakowane w kartony.
Prosimy o stosowanie się do powyższego, aby uniknąć ponoszenia dodatkowych kosztów przepakowywania Panstwa towaru.
Dziękujemy!
Zaespół CSP24.PL

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

 

Uwaga,
Nie ma potrzeby anulowania zleceń, które nie zostały opłacone.
Zlecenie wpada do systemu dopiero po potwierdzeniu płatności.

 

Tania paczka Szybka paczka Najtańsze przesyłki kurierskie
Centrum Szybkich Przesyłek oferuje najtańsze przesyłki kurierskie na terenie całego kraju. Tania paczka jest możliwa dzięki wybraniu najtańszej oferty spośród wielu firm z branży usług logistycznych współpracujących z CSP24.PL. W pięciu prostych krokach możesz za pomocą naszej platformy wysłać szybką paczkę, nawet o niestandardowych wymiarach. Wystarczy wypełnić formularz i wpisać informacje o paczce, zapłacić online, a następnie wydrukować etykietę i umieścić ją na przesyłce. Nasza platforma posiada również możliwość monitoringu przesyłki . Już w niewielkim odstępie czasu, po nadaniu paczki, możesz ją dokładnie zlokalizować. Usługi CSP24 zostały już docenione przez wielu klientów, nie tylko dzięki konkurencyjnym cenom, ale również dzięki fachowej i szybkiej obsłudze i monitoringowi przesyłek.