Strona główna O nas Cennik Regulamin Dopłata Reklamacje Kontakt

Szybka paczka

Szybka paczka z CSP24

Gdy liczy się szybkość, Centrum Szybkich Przesyłek 24 zawsze staje na wysokości zadania. Z nami możesz błyskawicznie zlecić wysyłkę kurierską, a już na następny dzień kurier przyjedzie do ciebie i odbierze paczkę! Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi, które mają rozbudowaną sieć punktów na terenie całej Polski, dlatego mają Państwo pewność, że szybka paczka zawsze będzie na czas u adresata – 99% paczek dochodzi następnego dnia!

Zlecenie wysyłki kurierskiej z Centrum Szybkich Przesyłek 24 jest wyjątkowo łatwe – wystarczy tylko wypełnić formularz znajdujący się na stronie, podać dane przesyłki i swoje dane osobowe, adresowe i kontaktowe, wybrać najkorzystniejszą ofertę, zaznaczyć usługi dodatkowe i uiścić opłatę z pomocą szybkiego przelewu. Gdy liczy się ekspresowa dostawa, umożliwiamy także usługi ze zleceniem obioru oraz dostaw paczki w soboty. Przy wysłaniu paczki za pobraniem umożliwiamy skorzystanie z usług Pobranie Express i Pobranie Extra Express.

Przesłanie paczki, koperty, palety, a nawet quada czy motocykla z Centrum Szybkich Przesyłek 24 jest zawsze szybkie i wygodne, a także tanie! Zapraszamy serdecznie do wybrania naszych usług – usługi kurierskie możesz zlecać 24h na dobę!
 

 

Logowanie / rejestracja

    lub    Zarejestruj się!
Zlokalizuj przesyk

Ważne informacje / Aktualności

UWAGA!
Informujemy, że firma Geis dokonuje weryfikacji wagi, wymiarów oraz standardu każdej przesyłki. Wprowadzono karę umowną za podanie nieprawidłowych danych do zlecenia i wynosi ona 80 zł netto. 
Prosimy dokładnie sprawdzać swoje przesyłki i wprowadzać w zleceniach prawidłowe dane.
------------------------------------------------------
Szanowni Klienci,
Informujemy, że większość przewoźników wprowadziło opłaty za ręczne wypisanie listu przewozowego przez kuriera.
Prosimy o prawidłowe podawanie adresów mail i drukowanie etykiet oraz naklejanie ich na paczki.
Za każde wypisanie listu ręcznie będą doliczane opłaty w wysokości 15 zł brutto.

------------------------------------------------------

Szanowni Klienci,
Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem przewoźników wszystkie paczki muszą być opakowane w kartony.
Prosimy o stosowanie się do powyższego, aby uniknąć ponoszenia dodatkowych kosztów przepakowywania Panstwa towaru.
Dziękujemy!
Zaespół CSP24.PL

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

 

Uwaga,
Nie ma potrzeby anulowania zleceń, które nie zostały opłacone.
Zlecenie wpada do systemu dopiero po potwierdzeniu płatności.

 

Tania paczka Szybka paczka Najtańsze przesyłki kurierskie
Centrum Szybkich Przesyłek oferuje najtańsze przesyłki kurierskie na terenie całego kraju. Tania paczka jest możliwa dzięki wybraniu najtańszej oferty spośród wielu firm z branży usług logistycznych współpracujących z CSP24.PL. W pięciu prostych krokach możesz za pomocą naszej platformy wysłać szybką paczkę, nawet o niestandardowych wymiarach. Wystarczy wypełnić formularz i wpisać informacje o paczce, zapłacić online, a następnie wydrukować etykietę i umieścić ją na przesyłce. Nasza platforma posiada również możliwość monitoringu przesyłki . Już w niewielkim odstępie czasu, po nadaniu paczki, możesz ją dokładnie zlokalizować. Usługi CSP24 zostały już docenione przez wielu klientów, nie tylko dzięki konkurencyjnym cenom, ale również dzięki fachowej i szybkiej obsłudze i monitoringowi przesyłek.