Strona główna O nas Cennik Regulamin Dopłata Reklamacje Kontakt

Tania paczka


Tania paczka z CSP24

Wysyłki kurierskie z Centrum Szybkich Przesyłek 24 to oszczędność! Oferujemy możliwość przesłania paczek, kopert i euro palet zawsze w atrakcyjnych cenach – stale dbamy o to, aby zapewnić naszym klientom jak najniższe opłaty, dlatego z nami tania paczka jest tańsza niż u konkurencji!

Naszym celem jest zadowolenie klientów i doskonale wiemy, że jednym z najważniejszych elementów, które wpływają na satysfakcję z zakupu usługi, jest jej niska cena. Współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi, dlatego możemy zapewnić naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny – niższe niż w przypadku zamawiania usług bezpośrednio w firmie kurierskiej. Jako broker otrzymujemy zniżki, dlatego naszym klientom możemy także zagwarantować niskie ceny – zachęcamy do sprawdzenia cennika, aby przekonać się, że nadanie paczki kurierem wcale nie jest drogie!

Wysłanie taniej paczki z nami jest wyjątkowo łatwe – wystarczy tylko kilka chwil, żeby wypełnić formularz zlecenia. Następnie wystarczy tylko poczekać na kuriera, który odbierze paczkę – już kolejnego dnia będzie ona dostarczona do adresata na terenie Polski. Zapraszamy do skorzystania z usług w Centrum Szybkich Przesyłek 24!

 

Logowanie / rejestracja

    lub    Zarejestruj się!
Zlokalizuj przesyk

Ważne informacje / Aktualności

UWAGA!
Informujemy, że firma Geis dokonuje weryfikacji wagi, wymiarów oraz standardu każdej przesyłki. Wprowadzono karę umowną za podanie nieprawidłowych danych do zlecenia i wynosi ona 80 zł netto. 
Prosimy dokładnie sprawdzać swoje przesyłki i wprowadzać w zleceniach prawidłowe dane.
------------------------------------------------------
Szanowni Klienci,
Informujemy, że większość przewoźników wprowadziło opłaty za ręczne wypisanie listu przewozowego przez kuriera.
Prosimy o prawidłowe podawanie adresów mail i drukowanie etykiet oraz naklejanie ich na paczki.
Za każde wypisanie listu ręcznie będą doliczane opłaty w wysokości 15 zł brutto.

------------------------------------------------------

Szanowni Klienci,
Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem przewoźników wszystkie paczki muszą być opakowane w kartony.
Prosimy o stosowanie się do powyższego, aby uniknąć ponoszenia dodatkowych kosztów przepakowywania Panstwa towaru.
Dziękujemy!
Zaespół CSP24.PL

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

 

Uwaga,
Nie ma potrzeby anulowania zleceń, które nie zostały opłacone.
Zlecenie wpada do systemu dopiero po potwierdzeniu płatności.

 

Tania paczka Szybka paczka Najtańsze przesyłki kurierskie
Centrum Szybkich Przesyłek oferuje najtańsze przesyłki kurierskie na terenie całego kraju. Tania paczka jest możliwa dzięki wybraniu najtańszej oferty spośród wielu firm z branży usług logistycznych współpracujących z CSP24.PL. W pięciu prostych krokach możesz za pomocą naszej platformy wysłać szybką paczkę, nawet o niestandardowych wymiarach. Wystarczy wypełnić formularz i wpisać informacje o paczce, zapłacić online, a następnie wydrukować etykietę i umieścić ją na przesyłce. Nasza platforma posiada również możliwość monitoringu przesyłki . Już w niewielkim odstępie czasu, po nadaniu paczki, możesz ją dokładnie zlokalizować. Usługi CSP24 zostały już docenione przez wielu klientów, nie tylko dzięki konkurencyjnym cenom, ale również dzięki fachowej i szybkiej obsłudze i monitoringowi przesyłek.